рус укр
Лазерне планування ґрунту

Лазерне планування ґрунту

Укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки

Негабаритне перевезення вантажів до 90 т.

Негабаритні перевезення вантажів до 90 т.

Аренда автокрана

Оренда автокрана

Аренда спецтехники

Оренда спецтехніки

Додаткові послуги

Додаткові послуги


ТОВ «БІГ ТРАНС» має багаторічний досвід роботи на ринку України в різних сферах
діяльності, серед яких можна виділити основні чотири напрями:

  • Лазерне планування ґрунту. Повністю автоматизована мобільна система PlanMatic ефективно працює з різними типами матеріалів для основи (порода, щебінь різних фракцій, щебенево-піщана суміш, пісок тощо). Це дає змогу суттєво заощадити матеріали, кошти і скоротити термін робіт.
  • Укладання тротуарної плитки машинним способом у поєднанні з лазерним плануванням автоматизованою мобільною системою ідеально вирівнює основу (до ± 3 мм) для укладання тротуарної плитки. Також ми встановлюємо бордюри і дорожні плити.
  • Негабаритні перевезення вантажів до 90 т. Перевозимо екскаватори, бурові машини, монтажні крани, трансформатори та інші негабаритні вантажі. Консультації фахівців. Вартість перевезення договірна і розраховується в залежності від відстані, ваги і габаритів вантажу.
  • Послуги автокрана 40 т. KATO KR35-H, г / п 40 т. Стріла 36 м + Гусьок 16 м. Відмінний автокран сітісерії. Завдяки короткій базі, поворотним осям і крабовому ходу він може маневрувати в умовах обмеженого простору.

Для виконання робіт наша компанія має всю необхідну сучасну техніку та обладнання, а також штат висококваліфікованих фахівців, що в комплексі дає змогу значно підвищити якість і продуктивність робіт, а також безпосередньо впливає на зниження вартості та скорочення термінів.

Завдяки співпраці з нами ви отримаєте:

  1. Комплексний підхід до вирішення широкого спектра завдань.
  2. Високу точність і якість виконання робіт.
  3. Скорочення витрат часу, мінімальне ручне доопрацювання / коректування, мінімізацію витратних матеріалів, що в результаті позитивно позначиться на загальній вартості робіт.
  4. Високий контроль і надійність виконуваних робіт.

Якщо ви маєте намір дізнатися більше про нас і особливості нашого сервісу, набирайте наш контактний телефон або відвідайте портал в мережі.