рус укр

Послуги автокрана в оренду

Наша техніка вирішить усі Ваші проблеми!

Послуги автокрана в Києві затребувані серед клієнтів/компаній, які зайняті будівництвом. Така діяльність передбачає регулярний підіймання і переміщення важких речей, з якими не впорається ні одна людина, ні ціла бригада. Таким чином, кранова техніка перетворюється з розкоші на необхідність, яка забезпечує швидкість, безпеку і продуктивність будівельних робіт.


ТОВ «БІГ ТРАНС» — компанія, яка надає промисловим підприємствам комплекс актуальних пропозицій. У нас ви замовите не тільки послуги автокрана, але і транспортування вантажів вагою від 40 до 90 тонн. Для цього ми використовуємо універсальні автотралы, укомплектовані перевізними платформами.

Пристрій і функції підйомного крана

Покупка такої техніки — це дороге, а значить, не всім доступне задоволення. Якщо послуги автокрана вам конче необхідні, то на допомогу прийде безліч компаній, що надають прокат.

Сам по собі автокран — це самохідна машина, яка встановлена поверх шасі автомобіля і займається переміщенням вантажів різної ваги, форми і призначення. Незамінна ця техніка при монтажі будівель, роботи з громіздким устаткуванням, переміщення важких вантажів (вертикальному і горизонтальному). Нерідко крани використовують в якості потужних маніпуляторів. Застосовують цю техніку також для демонтажу різних конструкцій і завалів.

Класична модель кранової техніки складається з кількох головних частин:

  • Шасі. На ній тримається рухома частина машини.
  • Поворотна частина. Направляє стрілу в необхідну сторону. Регулює нахил стріли.
  • Стріла. По ній переміщається гак для зачеплення вантажу.

Існують різні види кранів, які різняться за вагою вантажу, що можуть підняти. Компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» надає замовникам вигідний прокат такої техніки. Зокрема, у нас ви зможете придбати послуги автокрана 40 тонн.

Оренда автокрана: загальні переваги

Як було сказано вище, покупка цієї техніки не завжди можлива трата фінансів. Однак якщо ви візьмете кран напрокат, то виграєте не тільки в грошовому плані. Отже, які ж переваги дає автокран і оренда такої машини?

По-перше, ви отримуєте в розпорядження багатофункціональну техніку, про яку правильно піклуються. Компанії високого рівня, які пропонують замовникам прокат навантажувальної техніки, містять свою техніку належним чином. ТОВ«БІГ ТРАНС» — не виняток. Пропонуючи вам послуги автокрана в Києві, ми надамо у ваше користування техніку, яка регулярно проходить техогляд і профілактику, а значить — є надійною і безпечною для роботи.

По-друге, ви вкладаєте кошти у практичного використання багатофункціонального обладнання, яке корисно в самих різних цілях. Оренда автокрана дозволить вам вести будівництво, встановлювати обладнання (наприклад, вентиляційне або кондиціонуючу), встановлювати контейнери та здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи, доставляти сировину, розчин і так далі.

І по-третє, знову згадаємо економічність. Зверніть увагу, що, відносно легка і дуже маневрена техніка працює швидко і продуктивно, а значить — за обмежену кількість часу ви зробите максимум із запланованого.

Автокран в аренду

Вигоди компанії «БІГ ТРАНС»

Оренда автокрана в Києві з нашою допомогою здійснюється без турбот і витрат часу. Це відбувається завдяки тому, що:

  • у нас на озброєнні багаторічний досвід;
  • з нами ви отримаєте професійну консультацію перед тим, як почати співпрацю;
  • у нашому парку лише сучасна техніка, яка міститься в необхідних умовах.

Наша компанія надає техніку різної функціональності і вантажопідйомності. Будь автокран, оренда якого з нами вигідна фінансово, забезпечить клієнтам:

  • оптимізацію витрат;
  • виконання робочих планів відповідно термінам;
  • гарантію якості виконання робіт з дотриманням всіх будівельних норм і правил.

Оренда автокрана в Києві з нами — це відповіді на всі питання, що цікавлять вас. Компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» розглядає різні варіанти співробітництва з метою знайти найбільш вигідні умови для кожного клієнта.Наша Компанія - це співдружність професіоналів, що з'єднало в собі величезний досвід роботи в сфері підйомних споруд та сучасні інформаційні технології. Наша головна задача - надати споживачеві всю необхідну інформацію про характеристики техніки і її вантажопідйомності, виліт стріли і габаритах. Наш досвід і знання допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, повністю відповідний Вашим вимогам, і позбавить Вас від необхідності витрачати час та кошти на пошук необхідної техніки.

Якщо вас цікавлять якісні послуги автокрана в києві, тоді ласкаво просимо в компанію ТОВ «БІГ ТРАНС», яка вже багато років займається перевезеннями різного вантажу. Наша компанія, завдяки досвідченому колективу, професійного різноманітного транспорту та індивідуальному підходу до кожного замовлення, напрацювала досить велику базу клієнтів. Адже саме ми надаємо якісні та надійні послуги автокрана в києві.

Так як автокрани бувають різної функціональності, то перед тим, як замовити послуги автокрана в Києві, потрібно точно знати, для виконання яких саме робіт вам потрібна така машина. Ми рекомендуємо спочатку порадитися з досвідченим консультантом, який допоможе вам зробити правильний вибір. З нашими фахівцями ви можете не турбуватися ні про що, адже кожен з них має великий досвід у цій сфері, що, безсумнівно, впливає на якість їх роботи.

Оренда автокрана 40 тонн в Києві призначена для автомобільних перевезень вантажів, розміщення зовнішньої реклами та білбордів, вантаження-розвантаження матеріалів на будівельному майданчику, різних монтажних і будівельних робіт.

Якщо вам потрібна оренда автокрана київ, звертайтеся в компанію ТОВ «БІГ ТРАНС», ми з радістю надамо вам надійну і якісну модель універсальної функціональної машини. Замовити оренду автокрана можна у нас на сайті просто зараз. Якщо виникли питання – звертайтесь до нас за даними на сайті контактам.