рус укр

Перевезення бурових установок

Перевезення автотраллом

Бурова установка є цілим комплексом великогабаритного і складного обладнання. Можна з упевненістю сказати, що перевезення бурових установок, монтаж і демонтаж є трудомістким і енерговитратним процесом, якщо з самого початку не налагодити механізм роботи. Для цього потрібно скористатися послугами професіоналів, які чітко і своєчасно виконають всю необхідну підготовку і вантажно-розвантажувальні роботи.

Компанія «БІГ ТРАНС» володіє всіма необхідними навичками і можливостями, щоб здійснювати транспортні операції з перевезення.

Які деталі перевезень бурових установок слід враховувати

Одним із представників негабаритних і нестандартних вантажів є бурова установка. Спочатку необхідно визначити, в якому стані буде здійснюватися транспортування (в зібраному або частково). Далі, варто обчислити параметри приладу, а саме вагу, розмір і форму деталей.

Перевозка буровых установок

Наша компанія проводить точні розрахунки цих даних, щоб підібрати автотранспорт і оптимальну фіксацію деталей на ньому. «БІГ ТРАНС» знає, що запорука успіху в багатофункціональної і якісній техніці. Тому ми використовуємо трали, які оснащені навісним обладнанням і кріпленнями для надійної фіксації всіх елементів.

Бурові установки вважаються досить складними конструкціями з деталями, які виступають і ускладнюють процес обчислення центра ваги. Але нашим фахівцям це не перешкода, так як вони проводять точні розрахунки і формують схему розміщення комплексу установки на платформі і способи її кріплення. Тому з нами перевезення бурових установок проходить без будь-яких проблем.

Перевезення бурових установок

Компанія вибирає відповідний маршрут проїзду від пункту навантаження до пункту вивантаження. Також в наших тралах присутня функція від'єднання передньої частини, необхідна для зручності заїзду автотранспорту на територію буріння. Якщо ви хочете зменшити свої часові та грошові витрати, то варто звернутися до фахівців. У цьому вам може допомогти наша компанія, в штаті якої працюють тільки висококваліфіковані співробітники. Так, масштабна і технічно складна транспортування для професіонала - це щоденне справа.

Хоча бурові установки мають ряд своїх особливостей, ми вже маємо великий досвід і пристосувалися до них. Найбільшою особливістю все ж залишається збір документів на дозвіл транспортування вантажів. Але і тут ви можете сміливо звертатися в компанію «БІГ ТРАНС», адже наші фахівці допоможуть вам оформити весь необхідний пакет документів без проблем. Доповненням є те, що ми підтримуємо контакт з організаціями, які надають проїзд в різних регіонах і безпеку вантажу.

Чому варто вибрати компанію перевізника «БІГ ТРАНС»

Організація перевезення, точні розрахунки, оформлення необхідних документів - це ще не весь перелік професійних послуг, які надає наша компанія. Цінність клієнтів для нас дуже важлива, тому надійність перевезення при технічних потужностях наданого транспорту і в найкоротші терміни гарантується. Щоб отримати якісні послуги і бути спокійним, що перевезення бурових установок пройде успішно, вам варто зв'язатися з нашою компанією.

З компанією «БІГ ТРАНС» навіть найскладніші перевезення пройдуть з легкістю!