рус укр

Схеми автотралов 50т и 90т

Автотрал вантажопідйомністю 50 тонн


Автотрал вантажопідйомністю 90 тоннНаша компанія пропонує своїм клієнтам послугу оренди автотралом за демократичними і доступними цінами. За допомогою автотралом Ви зможете грамотно організувати процес транспортування Вашого вантажу, мінімізувати витрати і скоротити ризики. Для того щоб скористатися нашими послугами, треба зателефонувати менеджеру компанії і домовитися про угоду. На нашому сайті розміщені опису тралів, їх технічні характеристики і докладні схеми. Ознайомившись з пропозицією, Ви зможете з легкістю сформулювати запит або ж звернутися до наших професійних фахівців за консультацією.

Транспортування негабаритних та великовагових вантажів - досить відповідальний і складний процес. Наша компанія здійснює транспортні перевезення за допомогою автотралом вантажопідйомність до 90 тонн.

Автотралом - вантажні автомобілі, оснащені функціональної платформою для транспортування великої техніки. Трали користуються попитом при перевезенні вантажів нестандартних параметрів. Особливістю даного виду спецтехніки є спеціальна підвіска, яка робить процес перевезення практичним і безпечним.

Ми застосовуємо низькорамні автотралом вантажопідйомністю від 40 до 90 тонн. Зручність використання таких тралів пояснюється тим, що дана спецтехніка здатна переміщати об'ємні вантажі, маса яких може досягати десятків тонн. Низькорамні трали відрізняються один від одного своїми габаритами і місткістю.

Наші низькорамні трали підходять для транспортування екскаваторів, гусеничних бульдозерів та інших видів будівельної техніки. Автотралом незамінні при пересуванні великовагової техніки в обмежених міських умовах. Наші автотралом оснащені спеціальною підвіскою, яка зменшує тиск на дорожнє покриття. Трали вантажопідйомністю до 90 тонн здатні перевозити важку будівельну або дорожню техніку, а також заводське обладнання.

Трали виробляються в різноманітних варіаціях: розсувні, нераздвіжние і телескопічні, збільшуються по довжині. Телескопічні низькорамні трали вважаються найбільш універсальними