рус укр

Перевезення спецтехніки

Перевезення спецтехніки вимагає дотримання певних умов транспортування, а також використання професійного обладнання та машин необхідної вантажопідйомності. Виконання цих умов забезпечує замовникам компанія «БІГ ТРАНС». У нашому розпорядженні штат професіоналів і парк техніки, яка підтримується на належному рівні в очікуванні ваших замовлень.

Особливості перевезення спецтехніки транспортом

Транспортування спеціалізованої техніки всіляких габаритів в партії будь-якого розміру для нас не проблема. Ми гарантуємо клієнтам швидкість і безпеку, а наші ціни - приклад демократичною цінової політики.

Перевозка спецтехники

Кожен рід занять має на увазі використання специфічного (і часом унікального) обладнання. Якщо мова йде про промисловість, то таке обладнання буде відрізнятися не тільки складним пристроєм, але і приналежністю до негабаритним вантажам. І коли питання про його транспортуванні встане на порядку денному, то з процесом буде пов'язано чимало труднощів.

Процес цей зазвичай включає такі етапи, як:

  • Оформлення відповідних паперів. Отримання дозволів на такі перевезення вимагає участі кваліфікованого юриста. Якщо ви не хочете брати на власні плечі плутанину юридичних тонкощів, то варто вибрати транспортну компанію належного рівня та відповідного досвіду (з адвокатами в штаті).
  • Узгодження маршруту перевезення. Це теж робиться заздалегідь. Грамотний виконавець складе для вас план дороги з урахуванням делікатності спецтехніки, рельєфу траси і таких ділянок доріг, де навантажена фура пройде без проблем. На випадки форс-мажору заздалегідь розробляють і альтернативний шлях.
  • Розрахунок вартості послуги. Його проводять попередньо, щоб замовник знав, у скільки йому обійдеться перевезення, і був готовий до витрат. Зверніть увагу: загального тарифу на перевезення спецтехніки не існує. Все індивідуально і залежить від багатьох факторів.

Професійну підтримку і обслуговування по кожному етапу надає клієнтам компанія «БІГ ТРАНС». Ми працюємо з негабаритним вантажем не перший рік і знаємо, як забезпечити надійну перевезення.

Переваги нашої компанії

Наші клієнти оцінять ряд переваг співпраці з нами. Серед них:

  • коректний розрахунок всіх статей витрат і мінімізація витрат;
  • доставка техніки за вказаними координатами точно в термін;
  • високі гарантії безпеки.

Ми використовуємо низькорамні трали, які виступають оптимальним варіантом транспортних засобів для спеціалізованої техніки. Ми оформляємо всі необхідні для законної перевезення документи. Ми коректно розміщуємо ваш вантаж і надійно його закріплюємо. І ми складаємо такий маршрут, щоб техніка прибула в пункт точно в строк.