рус укр

Негабаритні перевезення вантажів до 90т

Перевезення негабаритних вантажів мають свої особливості, тому довіряти їх слід професіоналам, які не підведуть. Компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» - це досвідчений виконавець замовлень з транспортування. У нашому розпорядженні є необхідна транспортна база і обладнання для перевезення спеціалізованої техніки негабаритного формату.

Негабаритне перевезення автотралом

Що таке негабаритні вантажі

Щоб розібратися в особливостях перевезень такого типу, почнемо з того, що ж таке «негабарит»?

Різні товари та техніка, розміри і маса яких не вкладаються в прийняті стандарти, створюють категорію негабаритних вантажів. Очевидно, що якщо параметри перевезеного нестандартні, то і транспорт знадобиться такий самий. Підбирають машини під розміри і особливості вантажу. Розглянемо кілька прикладів.

Якщо необхідне перевезення негабариту великої висоти, то використовують транспортну платформу з низькою рамою. Ця умова нівелює вантажну висоту. Якщо ж у вас ситуація, коли вантаж має дуже значну вагу, то правильно буде вибрати транспорт високої вантажопідйомності. Численні осі такої машини дадуть можливість розподілити масу вантажу рівномірно і згодом не зіпсувати дорожнє покриття під час їзди.

Негабаритне перевезення турбіни 68 тонн

Компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» давно займається перевезеннями негабариту. У вашому розпорядженні наш досвід і вміння знаходити оптимальну схему роботи з кожним окремим клієнтом.

Які етапи охоплюють перевезення негабаритних вантажів

Така операція, як транспортування негабариту, має серйозну підготовчу стадію. Загалом слід зазначити такі складові етапи процесу:

  • вимірювання параметрів вантажу (проводять співробітники логістичної компанії);
  • вибір найбільш прийнятного транспорту, раціонального маршруту, надійного способу закріпити вантаж;
  • розробка маршруту;
  • узгодження перевезення з відповідними органами;
  • обов'язковий супровід вантажу;
  • пояснення схеми транспортування замовнику;
  • відстеження вантажу на кожному етапі шляху.

Така детальна схема дозволить клієнтові не турбуватися про свій вантаж під час перевезення і бути впевненим у його своєчасній доставці в пункт призначення. Відповідальне виконання кожного описаного кроку під час перевезення негабариту вам гарантує наша компанія.

Наші переваги

Чому з нами вигідно співпрацювати? Компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» працює на совість і надає клієнтам ряд можливостей. Почнемо з того, що наша команда - це не випадкові люди, а кваліфіковані логісти та водії з багаторічним практичним досвідом. До розпорядження клієнтів велика база транспорту, призначена для негабаритних перевезень. Наш автопарк - це не тільки кількість і різноманітність спеціалізованих авто (тралів), але і належне їх утримання (техогляд, профілактика і т.д).

Отже, ми надаємо клієнтам комплексну послугу. Ви звертаєтеся до нас з приводу перевезення, все інше ми організовуємо самі, погоджуючи з вами прейскурант. Однак співпрацювати з ТОВ «БІГ ТРАНС» можна і в виборчому форматі. Важливою перевагою нашої роботи є те, що з нами ви не переплачуєте. По-перше, ми працюємо без посередників, адже кадри і транспорт у нас в наявності. По-друге, компанія ТОВ «БІГ ТРАНС» заздалегідь розраховує схему перевезення вашого вантажу так, щоб ви не витрачали зайвих часу і грошей.

Негабаритні перевезення - це основна сфера нашої діяльності, а значить - швидкість, надійність і вигоди для вас ми гарантуємо.