рус укр

Планування ґрунту, піску, відсіву, щебню, асфальтної крихти.

Одним з найбільш важливих напрямків в будівництві при підготовчих роботах, є планування майданчиків під задані позначки. Що пов'язане з певними труднощами щодо дотримання потрібної точності у формуванні потрібної площини.

Процес цей вимагає, значного часу, технічних і людських ресурсів. Саме тому ТОВ «БІГ ТРАНС» впроваджує в будівельній галузі України інноваційну технологію лазерного планування, яка дозволяє значно скоротити час робіт і багаторазово підвищити якість поверхні у порівнянні з традиційними технологіями.

У процесі виконання робіт при плануванні ТОВ «БІГ ТРАНС» використовує повністю автоматизовану мобільну систему Optimas PlanMatic, що ідеально вирівнює основу (до перепаду ± 2 мм.), може працювати як в горизонтальний площинах, так пид нахилом, ефективно працює з різними типами матеріалів для основи ( порода, щебінь різних фракцій, щебенево-піщана суміш, пісок і т.д.).

Optimas PlanMatic - лазерний планувальник який служить для точного, швидкого та ефективного планування нижньої основи. Мобільний планувальник розрівнює матеріал при русі вперед і робить точне планування при русі назад.

При цьому не залишаються сліди від навантажувача. Управління планувальником виконується в повному автоматичному режимі. Типова область застосування - дорожнє будівництво, індустріальні майданчики, благоустрій житлових комплексів, місця для парковки автомобілів, логістичні центри, стадіони, дитячі та спортивні майданчики, парки відпочинку, ангари та ін.

Переваги лазерного планування грунту:

  1. Ви отримуєте високу точність виконання робіт.
  2. Скорочення витрати часу, мінімальна ручна доробка / коригування, мінімальний витратний
    матеріал в кінцевому підсумку позитивно позначається на загальній вартості робіт.
  3. Високий контроль і надійність виконуваних робіт.

Назва виду робіт та орієнтовна вартість:

  • Влаштування корита(10-80см) - 30,00-75,00 грн./1м²
  • Влаштування піщаної основи(10-50см) - 28,00-108,00 грн./1м²
  • Влаштування щебеневої основи(8-36см) - 28,00-108,00 грн./1м²
  • Влаштування основи з відсіву (10-50см) - 35,00-95,00 грн./1м²