рус укр

Укладання тротуарної плитки

Механізоване укладання тротуарної плитки, як і лазерне планування грунту, дуже популярне за кордоном, але в Україні поки не знайшло свого масового застосування через відсутність високотехнологічного, дорогого обладнання, яке потребує кваліфікованих фахівців. ТОВ «БІГ ТРАНС» є однією з перших компаній, що почали впроваджувати цю технологію в Україні.

Механізоване укладання тротуарної плитки - це спосіб укладання тротуарної плитки із застосуванням спецтехніки (екскаватори, маніпулятори, укладальники і ін.) для більш швидкого виконання дорожніх робіт.

Укладання тротуарної плитки - комплексний захід, що вимагає дотримання багатьох будівельних правил.

Підготовчі роботи. Першим етапом підготовчих робіт для укладання тротуарної плитки та бруківки є розбивка контуру обраної площі і виставлення контрольних «маячків». При цьому враховують кути території, ухили. Після того як були проведені роботи з розбивки контуру, починають підготовку основи для тротуарної плитки з щебеню середньої фракції, цементно-піщаної суміші або гранвідсіву залежно від типу грунтів або бюджету в проекті.

Установка бордюрного каменю - повноцінний етап при укладанні тротуарних доріжок, що вимагає знань технології і професійних навичок. Для того щоб бордюрний камінь надійно стояв, його необхідно встановити на вирівняному гранвідсіві (щебені), піску або бетонному розчині.

Головну роль під час укладання тротуарної плитки механізованим способом відіграє маніпулятор з різними модифікаціями, що дає змогу вийти на показник 1 квадратний метр за 10 секунд, що поза конкуренцією з ручною (складно уявити, як би це робила людина). Після укладання тротуарної плитки обов'язково йде трамбування покриття для досягнення зчеплення покриття з основою. Насамкінець відбувається заповнення швів цементно-піщаною сумішшю або піском з наступним промиванням.

У результаті ми отримуємо:

  • Підвищення швидкості будівництва доріг і тротуарів
  • Скорочення терміну будівництва
  • Підвищення якості організації будівництва
  • Підвищення якості виконання будівельних робіт
  • Здешевлення робіт загалом.

Висновок

Механізоване, високошвидкісне укладання тротуарної плитки машинним способом компанією ТОВ «БІГ ТРАНС», в поєднанні з лазерним плануванням автоматизованої мобільною системою, ідеально вирівнює основу (до ± 3 мм) для укладання тротуарної плитки. Співпраця з нами - це відмінне рішення для швидкого і якісного будівництва доріг і тротуарів.